Haber
Sivas’ta iki otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı.
![](https://sarigol-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/sivasta-iki-otomobilin-carpistigi-kazada-6-kisi-yaralandi-nhXRRPFI.webp)
Sivas’ın Şarkışla ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı.
MS (23)’ün kullandığı 58 ACT 179 plakalı otomobil, Şarkışla-Pınarbaşı karayolu Cemel Kasabası Kavşağı’nda CA idaresindeki 52 HA 535 plakalı otomobille çarpıştı.
Haber verilmesi üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan sürücüler ile otomobillerde bulunan 6 aylık MKS, KS (23), SSS (2) ve HA (28) ambulanslarla getirildikleri Şarkışla Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
Yaralılardan 3’ü ilk müdahalelerinin ardından Sivas’taki hastanelere sevk edildi.